(044) 592-52-02 (093) 170-24-98
(067) 400-14-12 (066) 005-17-49
У кошику порожньо
Магазин automusic.net.ua працює в режимі інтернет магазину, закази по телефону і через сайт, отримання через Нову Пошту

Сервіс-центри

Вироби більшості торгових марок придбаних в нашому магазині укомплектовані оригінальними гарантійними талонами та підлягають сервісному обслуговуванню в сертифікованих регіональних сервісних центрах на території України. Реквізити центрів можна знайти в гарантійному талоні вироби, на офіційних сайтах представництв цих фірм або дізнатися в сервісному відділі нашої фірми по тел. (044) 592-52-02.

Digital , Dod , Gazer , Hyndai , JVC , Kenwood , Mystery , Orion , Pioneer , Pit , Prestigio < / a>, Prology , QStar , Sony , Supra .
Для перегляду потрібно натиснути на виробника!

Рекламаційні вироби, ремонт яких неможливий або які підлягають заміні, повинні супроводжуватися висновком тільки сертифікованого регіонального сервісного центру. Висновки, видані ВОНО НЕ БУДЕ пунктами ремонту, розглядатися не будуть і підставою для заміни вироби не є.

Окремі моделі, не забезпечені регіональної гарантією і не мають гарантійного талона фірми-виробника будуть ремонтуватися нашої сервісною службою при заповненому бланку на ремонт (завантажити або електронний вигляд бланка).
Звертаємо Вашу увагу, що даний алгоритм дозволить з економити Ваш час!

Дякуємо за Вашу довіру до нас!